На Керч

DSC01834

чималий недозапущений закинутий придорожній торговий центр при розвиделці на Херсон-Новоолексіївка-Крим

DSC01836

Чонгар село підкинули. тьотінькі були ізрядно збентежені останніми вибухами в Гєніку, кажуть, шо готується грунт для чогось більшого. “но ми же знаєм кому ето нада”. постіснявся спитать кому. но я так пойняв шо все-таки москалям на їх думку

DSC01837

це, як я пізже подумав, тут був раніше перехід, який тепера перенесли ближче до ворога. Номан Челебіджіхан для кримців – це майже як Гіркін для ДНР – перший голова Кримської Народної Республіки. а написані слова з кримськотатарського гімна (чи гімну?)

далі ще є куча флагів, хотів сфотать флаг ЄС, но якийсь продавчишка крикнув шото тіпа “нє смєй” чи шото таке. дибіл. блокадніків не видно майже, один тіко заїзжав на базу і один сидів на даху при виїзді з цьої байди. зі мною кстаті їхав до повороту нахерсон якийсь дід-халявщик на блокаду “показувать прімєр молодим”.

DSC01841

стойло для укробидла.

загадка. є дві компанії. одна мордує вас 1 годину і 44 хвилини, а друга обслуговує вас 3 хвилини. яка компанія викличе у вас більшу симпатію? так от, перша компанія називається Україна, а друга – Росія.

в минулому році тіки збудували навіс – уже все іржаве.. позоріще

DSC01843

українська і російська будки. до речі, якось не звертав уваги. здається мені, що і українська і російська будки розташовані у Херсонській області. тобто міст контролюють росіяни, хоча межа має проходити посередині Чонгарської протоки, а пости стоять по обох берегах. нада буде подивитись точно. оце прекрасно пояснює кримоцид. компенсаторне явище.

DSC01844

прапор

DSC01845

прохід у прекрасний рускій мір. управився за 5 хвилин, включаючи заповнення міграційки

DSC01846

Північно-кримський канал в районі колхозу Росія. тут я вже почав подумувати про відхід до сну, і мене підібрав керчук, якому син з Києва через Чонгар передав надувну лодку.

DSC01848

дорога на Керч. всього дві полоси, і 4 непонятно чи хтось колись робитиме, шото не чутно. є ще незроблені ділянки, но зроблені хороші.

DSC01849

“тут була наша котельня”. і є, за цим доміною

DSC01850

Керченська бухта

DSC01851

Ак-Бурун і оно крани з води стирчать будують міст

DSC01852

скриня і дерево

DSC01855

вид з вікна. спасіба, гаспадін Константінов

та й таке

This entry was posted in Подорожі and tagged , . Bookmark the permalink.

2 Responses to На Керч

  1. valentina says:

    Дякую за новини.

  2. valentina says:

    Gtxfkmrf/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *