194 округ (Черкаси). Кандидати-мажоритарники. Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Пропустив кілька виборів, рішив на цих проголосувать. Отже, дивимось які в нас кандидати. Для початку осьо виборчі дільниці 194 Одномандатного Виборчого Округу (ОВО) на сайті Державного Реєстру Виборців (ДРВ).

А осьо наші 12 кандидатів у депутати в одномандатному виборчому окрузі №194 на сайті Центральної Виборчої Комісії (ЦВК).

Наскільки я розуміюся на черкаській політиці, то головна боротьба буде між Анатолієм Бондаренком (голова черкаської обласної Батьківщини) та Валентиною Жуковською (головна на Азоті Фірташа). Булатецького бідолаху зняли гніди з ЦВК за якимись формальними приводами. Ще по всьому місті висять бігморди Олега Петренка блоку Порошенка, який тіпа з АТО, також чимало якогось Андрія Габрова з Народного Фронту.

Осьо найшов на Кропиві, рекомендую: 194 округ: Політичне згвалтування, Жуковська, Бондаренко та двоє в камуфляжі . Про згвалтування я пропустив, а от порівняння трійки лідерів досить цікаве, на основі цього я свій вибір і зробив:)

ЗІ: осьо ще дебати кандидатів на Громадському Черкаси: (тут Бондаренко з Мельниченком, а зправа (якщо дивитись з сайту ютубу) є ще інші пропозиції)

ПС. через день після цього посту зайшов, щоб ще раз подивитись на кандидатів і виявив, що кончена ЦВК змінила посилання на цю сторінку. А якщо не лише на цю, а на всіх мажоритарників? це означає, що багато користувачів, які хотіли подивитись на кандидатів, бо десь бачили посилання, не зможуть цього зробити. вибори, вибори, ЦВК – ви підори!

псс. осьо єсі шо актуальне (насьодні) посилання: http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2014/wp033pt001f01=910pf7331=194.html

This entry was posted in Суспільство and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *